Saskatoon Field House - Site License          2020-02-12 - 9:21 PM
            PR BIG Schools February Relays - 2020-02-12            
                            Big Schools                            
                 Saskatoon Fieldhouse, SK, Canada                  
 
Event 103  Boys 4x100 Meter Relay Under 11
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Willowgrove  'F'                                    1:02.45Q   
  2 Ernest Lindner  'A'                                 1:06.29Q   
  3 Warman Elementary  'C'                              1:10.29    
  4 St. Kateri Tekakwitha  'A'                          1:10.74    
 -- Dundonald  'B'                                     X1:15.43    
 -- Holy Family  'B'                                         DQ    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Holy Mary  'A'                                      1:02.26Q   
  2 Holy Family  'C'                                    1:12.28Q   
  3 St. Nicholas  'B'                                   1:17.48    
  4 St. Kateri Tekakwitha  'C'                          1:18.93    
 -- St. Lorenzo Ruiz  'C'                              X1:13.93    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 St. Matthew  'C'                                    1:08.69Q   
  2 Traditions (Warman)  'E'                            1:08.89Q   
  3 Mother Teresa  'C'                                  1:09.98    
  4 St. Lorenzo Ruiz  'A'                               1:11.03    
  5 Willowgrove  'E'                                    1:12.38    
  6 St. Kateri Tekakwitha  'B'                          1:13.32    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 St. Matthew  'B'                                    1:04.33Q   
  2 Willowgrove  'A'                                    1:07.15Q   
  3 Sylvia Fedoruk  'A'                                 1:09.43    
  4 St. Lorenzo Ruiz  'B'                               1:15.72    
  5 Traditions (Warman)  'C'                            1:15.76    
 -- Warman Elementary  'F'                             X1:15.26    
Heat  5 Preliminaries                                              
  1 Traditions (Warman)  'A'                            1:03.73Q   
  2 Mother Teresa  'B'                                  1:06.02Q   
  3 Ernest Lindner  'B'                                 1:08.25q   
  4 Willowgrove  'C'                                    1:16.71    
  5 Father Robinson  'B'                                1:24.16    
 -- Chief Whitecap  'B'                                X1:11.56    
Heat  6 Preliminaries                                              
  1 Warman Elementary  'A'                              1:06.63Q   
  2 Chief Whitecap  'C'                                 1:06.70Q   
  3 Mother Teresa  'D'                                  1:08.25q   
  4 Father Robinson  'C'                                1:09.20q   
  5 Willowgrove  'B'                                    1:11.86    
 -- Holy Family  'A'                                   X1:11.37    
Heat  7 Preliminaries                                              
  1 St. Peter  'B'                                      1:09.68Q   
  2 St. Marguerite  'A'                                 1:12.00Q   
  3 Chief Whitecap  'D'                                 1:12.02    
  4 Forest Grove  'A'                                   1:14.11    
  5 Willowgrove  'D'                                    1:14.62    
  6 Traditions (Warman)  'D'                            1:18.32    
Heat  8 Preliminaries                                              
  1 St. Peter  'A'                                      1:05.03Q   
  2 St. Nicholas  'C'                                   1:06.71Q   
  3 St. Matthew  'A'                                    1:07.55q   
  4 Lakeridge  'A'                                      1:11.73    
  5 Warman Elementary  'E'                              1:16.10    
  6 St. Marguerite  'B'                                 1:22.05    
Heat  9 Preliminaries                                              
  1 Warman Elementary  'D'                              1:04.56Q   
  2 Dundonald  'A'                                      1:07.74Q   
  3 St. Nicholas  'A'                                   1:12.01    
  4 St. Matthew  'D'                                    1:13.42    
  5 Georges Vanier  'D'                                 1:14.51    
  6 St. Peter  'C'                                      1:14.57    
Heat  10 Preliminaries                                             
  1 Mother Teresa  'A'                                  1:02.46Q   
  2 Alvin Buckwold  'A'                                 1:11.23Q   
  3 Warman Elementary  'B'                              1:12.05    
 -- Dr. JG Egnatoff  'B'                               X1:08.55    
 -- Traditions (Warman)  'B'                           X1:18.85    
Heat  11 Preliminaries                                             
  1 Chief Whitecap  'A'                                 1:07.42Q   
  2 Georges Vanier  'C'                                 1:09.65Q   
  3 River Heights  'A'                                  1:09.98    
  4 St. Mark  'A'                                       1:11.75    
  5 L'Ecole Canadienne Francais  'D'                    1:13.91    
  6 Georges Vanier  'B'                                 1:15.70    
Heat  12 Preliminaries                                             
  1 Father Robinson  'D'                                1:08.01Q   
  2 Georges Vanier  'A'                                 1:17.47Q   
  3 L'Ecole Canadienne Francais  'E'                    1:20.12    
  4 L'Ecole Canadienne Francais  'F'                    1:21.89    
  5 St. Mark  'B'                                       1:34.56    
 -- River Heights  'B'                                 X1:08.43    
Heat  13 Preliminaries                                             
  1 Dr. JG Egnatoff  'A'                                1:09.26Q   
  2 Chief Whitecap  'E'                                 1:11.32Q   
  3 L'Ecole Canadienne Francais  'B'                    1:14.60    
  4 L'Ecole Canadienne Francais  'A'                    1:22.28    
  5 L'Ecole Canadienne Francais  'C'                    1:26.77    
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Holy Mary  'A'                                      1:02.26Q  2
  2 Willowgrove  'F'                                    1:02.45Q  1
  3 Mother Teresa  'A'                                  1:02.46Q 10
  4 Traditions (Warman)  'A'                            1:03.73Q  5
  5 St. Matthew  'B'                                    1:04.33Q  4
  6 Warman Elementary  'D'                              1:04.56Q  9
  7 St. Peter  'A'                                      1:05.03Q  8
  8 Warman Elementary  'A'                              1:06.63Q  6
  9 Chief Whitecap  'A'                                 1:07.42Q 11
 10 Father Robinson  'D'                                1:08.01Q 12
 11 St. Matthew  'C'                                    1:08.69Q  3
 12 Dr. JG Egnatoff  'A'                                1:09.26Q 13
 13 St. Peter  'B'                                      1:09.68Q  7
 14 Mother Teresa  'B'                                  1:06.02Q  5
 15 Ernest Lindner  'A'                                 1:06.29Q  1
 16 Chief Whitecap  'C'                                 1:06.70Q  6
 17 St. Nicholas  'C'                                   1:06.71Q  8
 18 Willowgrove  'A'                                    1:07.15Q  4
 19 Dundonald  'A'                                      1:07.74Q  9
 20 Traditions (Warman)  'E'                            1:08.89Q  3
 21 Georges Vanier  'C'                                 1:09.65Q 11
 22 Alvin Buckwold  'A'                                 1:11.23Q 10
 23 Chief Whitecap  'E'                                 1:11.32Q 13
 24 St. Marguerite  'A'                                 1:12.00Q  7
 25 Holy Family  'C'                                    1:12.28Q  2
 26 Georges Vanier  'A'                                 1:17.47Q 12
 27 St. Matthew  'A'                                    1:07.55q  8
 28 Ernest Lindner  'B'                                 1:08.25q  5
 28 Mother Teresa  'D'                                  1:08.25q  6
 30 Father Robinson  'C'                                1:09.20q  6
 31 Sylvia Fedoruk  'A'                                 1:09.43   4
 32 Mother Teresa  'C'                                  1:09.98   3
 32 River Heights  'A'                                  1:09.98  11
 34 Warman Elementary  'C'                              1:10.29   1
 35 St. Kateri Tekakwitha  'A'                          1:10.74   1
 36 St. Lorenzo Ruiz  'A'                               1:11.03   3
 37 Lakeridge  'A'                                      1:11.73   8
 38 St. Mark  'A'                                       1:11.75  11
 39 Willowgrove  'B'                                    1:11.86   6
 40 St. Nicholas  'A'                                   1:12.01   9
 41 Chief Whitecap  'D'                                 1:12.02   7
 42 Warman Elementary  'B'                              1:12.05  10
 43 Willowgrove  'E'                                    1:12.38   3
 44 St. Kateri Tekakwitha  'B'                          1:13.32   3
 45 St. Matthew  'D'                                    1:13.42   9
 46 L'Ecole Canadienne Francais  'D'                    1:13.91  11
 47 Forest Grove  'A'                                   1:14.11   7
 48 Georges Vanier  'D'                                 1:14.51   9
 49 St. Peter  'C'                                      1:14.57   9
 50 L'Ecole Canadienne Francais  'B'                    1:14.60  13
 51 Willowgrove  'D'                                    1:14.62   7
 52 Georges Vanier  'B'                                 1:15.70  11
 53 St. Lorenzo Ruiz  'B'                               1:15.72   4
 54 Traditions (Warman)  'C'                            1:15.76   4
 55 Warman Elementary  'E'                              1:16.10   8
 56 Willowgrove  'C'                                    1:16.71   5
 57 St. Nicholas  'B'                                   1:17.48   2
 58 Traditions (Warman)  'D'                            1:18.32   7
 59 St. Kateri Tekakwitha  'C'                          1:18.93   2
 60 L'Ecole Canadienne Francais  'E'                    1:20.12  12
 61 L'Ecole Canadienne Francais  'F'                    1:21.89  12
 62 St. Marguerite  'B'                                 1:22.05   8
 63 L'Ecole Canadienne Francais  'A'                    1:22.28  13
 64 Father Robinson  'B'                                1:24.16   5
 65 L'Ecole Canadienne Francais  'C'                    1:26.77  13
 66 St. Mark  'B'                                       1:34.56  12
 -- Holy Family  'B'                                         DQ   1
 -- River Heights  'B'                                 X1:08.43  12
 -- Dr. JG Egnatoff  'B'                               X1:08.55  10
 -- Holy Family  'A'                                   X1:11.37   6
 -- Chief Whitecap  'B'                                X1:11.56   5
 -- St. Lorenzo Ruiz  'C'                              X1:13.93   2
 -- Warman Elementary  'F'                             X1:15.26   4
 -- Dundonald  'B'                                     X1:15.43   1
 -- Traditions (Warman)  'B'                           X1:18.85  10