Saskatoon Field House - Site License          2020-02-12 - 9:21 PM
            PR BIG Schools February Relays - 2020-02-12            
                            Big Schools                            
                 Saskatoon Fieldhouse, SK, Canada                  
 
Event 104  Boys 4x100 Meter Relay Under 11
================================================================   
    School                                               Finals    
================================================================   
Section  1 Finals                                                  
  1 Chief Whitecap  'E'                                 1:10.50    
  2 St. Peter  'B'                                      1:10.61    
  3 Alvin Buckwold  'A'                                 1:11.58    
  4 St. Marguerite  'A'                                 1:13.57    
  5 Georges Vanier  'A'                                 1:14.12    
  6 Holy Family  'C'                                    1:14.72    
Section  2 Finals                                                  
  1 Father Robinson  'C'                                1:07.77    
  2 Ernest Lindner  'B'                                 1:07.92    
  3 Georges Vanier  'C'                                 1:09.16    
  4 Traditions (Warman)  'E'                            1:09.71    
  5 Dr. JG Egnatoff  'A'                                1:09.98    
  6 St. Matthew  'C'                                    1:12.15    
Section  3 Finals                                                  
  1 St. Matthew  'A'                                    1:05.33    
  2 Willowgrove  'A'                                    1:06.55    
  3 Mother Teresa  'D'                                  1:07.53    
  4 Dundonald  'A'                                      1:07.56    
  5 Chief Whitecap  'A'                                 1:08.53    
Section  4 Finals                                                  
  1 St. Peter  'A'                                      1:04.56    
  2 St. Nicholas  'C'                                   1:05.98    
  3 Mother Teresa  'B'                                  1:06.40    
  4 Ernest Lindner  'A'                                 1:06.60    
  5 Warman Elementary  'A'                              1:07.27    
  6 Chief Whitecap  'C'                                 1:07.74    
Section  5 Finals                                                  
  1 Holy Mary  'A'                                      1:01.09    
  2 Willowgrove  'F'                                    1:01.90    
  3 Mother Teresa  'A'                                  1:02.06    
  4 St. Matthew  'B'                                    1:03.80    
  5 Traditions (Warman)  'A'                            1:03.96    
  6 Warman Elementary  'D'                              1:03.99    
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Holy Mary  'A'                                      1:01.09   5
  2 Willowgrove  'F'                                    1:01.90   5
  3 Mother Teresa  'A'                                  1:02.06   5
  4 St. Matthew  'B'                                    1:03.80   5
  5 Traditions (Warman)  'A'                            1:03.96   5
  6 Warman Elementary  'D'                              1:03.99   5
  7 St. Peter  'A'                                      1:04.56   4
  8 St. Matthew  'A'                                    1:05.33   3
  9 St. Nicholas  'C'                                   1:05.98   4
 10 Mother Teresa  'B'                                  1:06.40   4
 11 Willowgrove  'A'                                    1:06.55   3
 12 Ernest Lindner  'A'                                 1:06.60   4
 13 Warman Elementary  'A'                              1:07.27   4
 14 Mother Teresa  'D'                                  1:07.53   3
 15 Dundonald  'A'                                      1:07.56   3
 16 Chief Whitecap  'C'                                 1:07.74   4
 17 Father Robinson  'C'                                1:07.77   2
 18 Ernest Lindner  'B'                                 1:07.92   2
 19 Chief Whitecap  'A'                                 1:08.53   3
 20 Georges Vanier  'C'                                 1:09.16   2
 21 Traditions (Warman)  'E'                            1:09.71   2
 22 Dr. JG Egnatoff  'A'                                1:09.98   2
 23 Chief Whitecap  'E'                                 1:10.50   1
 24 St. Peter  'B'                                      1:10.61   1
 25 Alvin Buckwold  'A'                                 1:11.58   1
 26 St. Matthew  'C'                                    1:12.15   2
 27 St. Marguerite  'A'                                 1:13.57   1
 28 Georges Vanier  'A'                                 1:14.12   1
 29 Holy Family  'C'                                    1:14.72   1