Saskatoon Field House - Site License                    2020-01-25 - 5:25 PM
          2020 Knight of Columbus Games - 2020-01-23 to 2020-01-25           
                            Saskatoon Fieldhouse                             
 
Event 163  Boys 4x100 Meter Relay Under 11
==========================================================================   
    Team                                                  Semis  Alternate   
==========================================================================   
Heat  1 Semi-Finals                                                          
  1 Ernest Lindner  'A'                                 1:07.04Q             
  2 St. Matthew  'B'                                    1:07.99              
  3 Ernest Lindner  'B'                                 1:08.43              
  4 Lakeview  'B'                                       1:15.31              
  5 St. Mark  'B'                                       1:21.86              
 -- Mother Teresa  'A'                                 X1:07.89              
Heat  2 Semi-Finals                                                          
  1 Warman Elementary  'C'                              1:06.75Q             
  2 Holy Trinity  'A'                                   1:08.22              
  3 Ecole Canadienne Franšais  'F'                      1:09.60              
  4 Traditions (Warman)  'A'                            1:09.65              
  5 St. Matthew  'C'                                    1:12.97              
  6 Warman Elementary  'A'                              1:13.03              
Heat  3 Semi-Finals                                                          
  1 Lakeview  'A'                                       1:05.05Q             
  2 Mother Teresa  'C'                                  1:06.78q             
  3 Warman Elementary  'D'                              1:07.58              
  4 St. Peter  'A'                                      1:07.86              
  5 Sister O'Brien  'A'                                 1:09.58              
  6 Warman Elementary  'B'                              1:10.76              
Heat  4 Semi-Finals                                                          
  1 St. Matthew  'D'                                    1:06.56Q             
  2 Silverwood Heights  'A'                             1:06.92q             
  3 Brevoort Park  'B'                                  1:08.76              
  4 Valley Manor Elementary  'A'                        1:10.35              
  5 St. Kateri Tekakwitha  'B'                          1:12.08              
  6 St. Marguerite  'A'                                 1:12.27              
=============================================================================
    Team                                                  Semis  H# Alternate
=============================================================================
Semi-Finals                                                                  
  1 Lakeview  'A'                                       1:05.05Q  3          
  2 St. Matthew  'D'                                    1:06.56Q  4          
  3 Warman Elementary  'C'                              1:06.75Q  2          
  4 Ernest Lindner  'A'                                 1:07.04Q  1          
  5 Mother Teresa  'C'                                  1:06.78q  3          
  6 Silverwood Heights  'A'                             1:06.92q  4          
  7 Warman Elementary  'D'                              1:07.58   3          
  8 St. Peter  'A'                                      1:07.86   3          
  9 St. Matthew  'B'                                    1:07.99   1          
 10 Holy Trinity  'A'                                   1:08.22   2          
 11 Ernest Lindner  'B'                                 1:08.43   1          
 12 Brevoort Park  'B'                                  1:08.76   4          
 13 Sister O'Brien  'A'                                 1:09.58   3          
 14 Ecole Canadienne Franšais  'F'                      1:09.60   2          
 15 Traditions (Warman)  'A'                            1:09.65   2          
 16 Valley Manor Elementary  'A'                        1:10.35   4          
 17 Warman Elementary  'B'                              1:10.76   3          
 18 St. Kateri Tekakwitha  'B'                          1:12.08   4          
 19 St. Marguerite  'A'                                 1:12.27   4          
 20 St. Matthew  'C'                                    1:12.97   2          
 21 Warman Elementary  'A'                              1:13.03   2          
 22 Lakeview  'B'                                       1:15.31   1          
 23 St. Mark  'B'                                       1:21.86   1          
 -- Mother Teresa  'A'                                 X1:07.89   1